Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Кращі у бізнес-симуляції

Навчально-науковий центр бізнес-симуляції (ННЦБС) КНТЕУ – є флагманом у запровадженні прогресивних освітніх імітаційних технологій, в якому створені можливості для  формування професійних та корпоративних компетентностей студентів 4 курсу усіх факультетів університету.

Протягом 2020/2021 навчального року у Центрі забезпечено підтримку функціонування віртуального підприємства роздрібної торгівлі – ТОВ «Гермес», де відтворювалися усі основні бізнес-процеси реального ритейлера та здійснено реалізацію цілого ряду бізнес-проєктів.

Освітня діяльність Центру у цьому навчальному році завершилася приємною подією –  відзначенням кращої команди (підгрупи) студентів, яка посіла перше місце в загальному рейтингу.

Нею стала підгрупа 2.10, 4 групи ФФО, спеціальності «Облік і оподаткування». До складу команди увійшли: Діана Білодід, Юлія Валентій, Юлія Вишневецька, Софія Вишневська, Катерина Головко, Олександра Гольонко, Діана Гордиця, Ірина Грабова, Павєл Гребенюк, Аліна Гринь, Юлія Деревянко, Аліна Дорошенко, Руслана Іллюшко, Валерія Іскра.

Загалом в проєкті діяльності віртуального підприємства торгівлі ТОВ «Гермес», цього року було залучено 78 команд (підгруп).

15 червня 2021 року учасники події зібралися на локації KNUTE HUB, де й відбулося відзначення переможців.

За ініціативою партнера КНТЕУ –  міжнародної торговельної компанії «МЕТРО Кеш енд Кері» студенти-переможці отримали цінні подарунки. Представники компанії Євген Кирилюк та Христина Шиленко привітали найкращу команду і побажали студентам подальших успіхів у навчанні та професійному розвитку.

До присутніх звернулася директор Навчального наукового центру бізнес-симуляції (ННЦБС) – Оксана Миколаївна Трубей, яка привітала студентів та висловила щиру подяку компанії METRO за продуктивну співпрацю та допомогу в розробці і реалізації ігрових  концепцій.

З привітальним словом виступили також декан факультету фінансів та обліку Тетяна Володимирівна Канєва та завідувач кафедри обліку та оподаткування Олена Володимирівна Фоміна.

Окрім того, за підсумками вивчення дисципліни Практичний курс «Бізнес-симуляція», що викладається на базі ННЦБС, було визначено студентів-відмінників, які отримали у поточному навчальному році високі бали (від 90 до 100). Відповідно до Положення про Навчально-науковий центр бізнес-симуляції КНТЕУ цим студентам буде видано електронні сертифікати, які безумовно стануть їх конкурентною перевагою при працевлаштуванні.

Вітаємо кращих студентів і бажаємо наснаги та подальших успіхів!

15.06.2021
1943