Семестрове навчання студентів КНТЕУ в провідних ЗВО у рамках програми ЄС Erasmus +

У Київському національному торговельно-економічному університеті, не дивлячись на карантинні обмеження у зв’язку із пандемією Covid-19, продовжують реалізовуватися проєкти Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність» з провідними європейськими ЗВО – партнерами. Дані програми спрямовані на реалізацію права на міжнародну академічну мобільність та є важливою складовою стратегії інтернаціоналізації університету в міжнародному освітянському просторі.

У другому семестрі 2020-2021 н.р. троє студенток КНТЕУ скористалися можливостями стипендіальної програми Еразмус+ та проходили семестрове навчання за кордоном:

• Гаврилко Ксенія – Університет економіки – Варна (м. Варна, Болгарія);
  • Огурцова Марина – Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина);
  • Харькова Тетяна – Краківський економічний університет (м. Краків, Польща).

На період карантинних обмежень навчання в цих ЗВО здійснюється з використанням дистанційних технологій.

Варто зазначити, що студентський обмін є двостороннім. У другому семестрі поточного навчального року в КНТЕУ дистанційно навчалися троє французьких студентів з Бізнес школи «Ауденсія» – Лезафр Жозефін, Сен Жан Ноемі та Воро Трістан.

У наступному академічному році планується приїзд на навчання до КНТЕУ іноземного студента за обміном з Університету економіки – Варна та трьох студентів з Франції. За детальною інформацією щодо участі в студентській академічній мобільності та навчання за кордоном, у тому числі в рамках програми Еразмус+, звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ.

остання редакція 18.06.2021