Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Семестрове навчання студентів КНТЕУ в провідних ЗВО у рамках програми ЄС Erasmus +

У Київському національному торговельно-економічному університеті, не дивлячись на карантинні обмеження у зв’язку із пандемією Covid-19, продовжують реалізовуватися проєкти Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність» з провідними європейськими ЗВО – партнерами. Дані програми спрямовані на реалізацію права на міжнародну академічну мобільність та є важливою складовою стратегії інтернаціоналізації університету в міжнародному освітянському просторі.

У другому семестрі 2020-2021 н.р. троє студенток КНТЕУ скористалися можливостями стипендіальної програми Еразмус+ та проходили семестрове навчання за кордоном:

• Гаврилко Ксенія – Університет економіки – Варна (м. Варна, Болгарія);
  • Огурцова Марина – Університет прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина);
  • Харькова Тетяна – Краківський економічний університет (м. Краків, Польща).

На період карантинних обмежень навчання в цих ЗВО здійснюється з використанням дистанційних технологій.

Варто зазначити, що студентський обмін є двостороннім. У другому семестрі поточного навчального року в КНТЕУ дистанційно навчалися троє французьких студентів з Бізнес школи «Ауденсія» – Лезафр Жозефін, Сен Жан Ноемі та Воро Трістан.

У наступному академічному році планується приїзд на навчання до КНТЕУ іноземного студента за обміном з Університету економіки – Варна та трьох студентів з Франції. За детальною інформацією щодо участі в студентській академічній мобільності та навчання за кордоном, у тому числі в рамках програми Еразмус+, звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ.

18.06.2021
остання редакція 18.06.2021