Студенти КНТЕУ - призери Міжнародного студентського конкурсу

Студенти кафедри обліку та оподаткування Коломієць Діана (ФФО 4 курс, 11 група, освітній ступінь «бакалавр») та Гнасько Олена (ФФО 3 курс, 6 група, освітній ступінь «бакалавр»), отримали диплом ІІ ступеня за результатами фінального III етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту, який відбувся 27-28 травня 2021 року на базі Державного університету «Одеська політехніка».

Представлено наукову роботу на тему «Business Valuation: International Experience And Practice» (науковий керівник: к.е.н., доцент Августова Олена Олександрівна).

У конкурсі брали участь 76 студентів з 28 вітчизняних та 5 іноземних закладів вищої освіти, які представили 56 робіт. Робоча мова конкурсу - англійська.

Щиро вітаємо переможниць Конкурсу та їх наукового керівника і бажаємо подальших наукових досягнень!

остання редакція 23.06.2021