Флешмоб із читання уривків творів Василя Стефаника

З нагоди 150-річчя від Дня народження Василя Стефаника 23 червня 2021 року за ініціативи факультету фінансів та обліку було проведено флешмоб із читання уривків творів В. Стефаника, видатного українського письменника, майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя.

Здобувачі вищої освіти факультету фінансів та обліку під час флешмобу наголосили, що творчість В. Стефаника – це не просто майстерне зображення автентичного українського побуту, політичних обставин, це заглиблення в універсальні аспекти людського життя.

Дякуємо учасникам флешмобу за знання і поширення історії та культури України!

23.06.2021
остання редакція 23.06.2021