Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

22 червня 2021 року кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ разом із стейкголдерами – Рахунковою палатою, Аудиторською палатою України, Професійною організацією аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД – проведено Всеукраїнський круглий стіл «Праксеологія аналізу, форензіку та аудиту в економічній безпеці бізнесу».

У роботі круглого столу брали участь представники державних органів контролю та аудиту, аудиторських компаній, великого та середнього бізнесу, закладів вищої освіти, які наголосили на важливості наукових розробок для потреб практики в царині аналізу, форензіку та аудиту. Завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту, проф. Назарова К.О., наголосила на важливості наукових розробок для потреб практики в царині аналізу, форензіку та аудиту.

З концептуальними доповідями виступили: Ходаковський В.В. (секретар Рахункової палати – керівник апарату); Редько К.О. (член Ради Аудиторської палати України, член Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України, член правління ГО «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД»); проф. Дрозд І.К. (Центр підвищення кваліфікації КНУ ім. Т. Шевченка); проф. Редько О.Ю. (Національний центр обліку і аудиту); Жукова О.В. (директор аудиторської фірми «Сайвена-Аудит»); Несходовський І.С. (очільник Інституту соціально-економічної трансформації); проф. Шевчук В.О. (Національна академія статистики, обліку та аудиту); проф. Бондар В.П. (керуючий партнер міжнародної аудиторської фірми «HLB Ukraine», член Ради Аудиторської палати України, Президент Спілки аудиторів України); проф. Шигун М.М. та проф. Остап'юк Н.А. (КНЕУ ім. В. Гетьмана); Іванков В.М. (керівник Науково-дослідної судово-експертної установи).

В обговоренні брали участь представники аудиторських фірм: «Стандарт», «Сайвена-Аудит», «Грант Торнтон Легіс», «Альта-аудит», «Емерджекс Аутсорсінг», «Статус», «Актив – плюс», «Аудит ХАБ», «Максимум - Аудит», «Решерш Фінансьє», «Каупервуд», «Файненс лоу аудіт груп». Активну участь у організації та проведенні прийняли науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ.

Модератор заходу – Міняйло В.П., доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту.

Дякуємо учасникам круглого столу за дружню атмосферу та плідну співпрацю!

22.06.2021
остання редакція 24.06.2021