22 червня 2021 року кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ разом із стейкголдерами – Рахунковою палатою, Аудиторською палатою України, Професійною організацією аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД – проведено Всеукраїнський круглий стіл «Праксеологія аналізу, форензіку та аудиту в економічній безпеці бізнесу».

У роботі круглого столу брали участь представники державних органів контролю та аудиту, аудиторських компаній, великого та середнього бізнесу, закладів вищої освіти, які наголосили на важливості наукових розробок для потреб практики в царині аналізу, форензіку та аудиту. Завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту, проф. Назарова К.О., наголосила на важливості наукових розробок для потреб практики в царині аналізу, форензіку та аудиту.

З концептуальними доповідями виступили: Ходаковський В.В. (секретар Рахункової палати – керівник апарату); Редько К.О. (член Ради Аудиторської палати України, член Гільдії професійних внутрішніх аудиторів України, член правління ГО «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД»); проф. Дрозд І.К. (Центр підвищення кваліфікації КНУ ім. Т. Шевченка); проф. Редько О.Ю. (Національний центр обліку і аудиту); Жукова О.В. (директор аудиторської фірми «Сайвена-Аудит»); Несходовський І.С. (очільник Інституту соціально-економічної трансформації); проф. Шевчук В.О. (Національна академія статистики, обліку та аудиту); проф. Бондар В.П. (керуючий партнер міжнародної аудиторської фірми «HLB Ukraine», член Ради Аудиторської палати України, Президент Спілки аудиторів України); проф. Шигун М.М. та проф. Остап'юк Н.А. (КНЕУ ім. В. Гетьмана); Іванков В.М. (керівник Науково-дослідної судово-експертної установи).

В обговоренні брали участь представники аудиторських фірм: «Стандарт», «Сайвена-Аудит», «Грант Торнтон Легіс», «Альта-аудит», «Емерджекс Аутсорсінг», «Статус», «Актив – плюс», «Аудит ХАБ», «Максимум - Аудит», «Решерш Фінансьє», «Каупервуд», «Файненс лоу аудіт груп». Активну участь у організації та проведенні прийняли науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ.

Модератор заходу – Міняйло В.П., доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту.

Дякуємо учасникам круглого столу за дружню атмосферу та плідну співпрацю!

остання редакція 24.06.2021