Incoterms 2020: літній інтенсив

Інститутом вищої кваліфікації 23-24 червня 2021 року проведено черговий семінар «INCOTERMS 2020 (базовий курс)»

Учасниками заходу стали представники таких компаній як Кернел-Трейд, Lifecell, Stela, Ежіс Україна, Юста, Полтавська Бурова Компанія, АЗ Юридична Група, СТОВ «Любарецьке», підприємці.

Автор програми та викладач – Залізнюк Вікторія Петрівна, сертифікований тренер-консультант з міжнародних правил INCOTERMS 2020, доктор наук з державного управління, кандидат економічних наук, професор кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету, MBA, має 20 років практичного досвіду у виробничій корпорації в галузі експортно-імпортних операцій та зовнішньоекономічної діяльності.

Захід організовано за сприяння Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету.

остання редакція 24.06.2021