25-річна співпраця з Київським міським центром крові

Щороку Київський національний торговельно-економічний університет співпрацюючи з Київським міським центром крові проводить збір донорської крові, здійснюючи внесок в популяризацію донорства в Україні.

КНТЕУ є одним з найбільших партнерів Київського міського центру крові – разом ми рятуємо багато життів, допомагаємо боротися зі складними хворобами, ділимося відчуттями і своїм досвідом з іншими, щоб більше людей долучалися до донорства та усвідомлювали важливість проведення цієї процедури.

Нещодавно Київський міський центр крові висловив щиру подяку університету за плідну 25-річну співпрацю, сприяння розвитку донорства серед студентів та активну й не байдужу позицію допомоги ближнім.

Дякуємо усім, хто підтримує нас у такому благородному ділі!

Відчуйте, яке це щастя – врятувати комусь життя!

остання редакція 25.06.2021