Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Реєстрація до участі у творчому конкурсі

Вступнику

Реєстрація до участі у творчому конкурсі для вступників на спеціальність 017 "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ"

в Київському національному торговелдьно-економічному університеті

Положення про організацію та проведення творчого конкурсу

Програма творчого конкурсу для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ПЗСО для вступу на спеціальність 017 "Фізична культура і спорт"

ЗАЯВА

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ

Творчий конкурс у КНТЕУ проводиться з метою виявлення та оцінки фізичних здібностей вступників на здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», освітньою програмою «Спортивний менеджмент» та складається із вправ загальної фізичної підготовки і нормативів, що відображають рівень фізичної підготовленості вступників відповідно до вимог шкільної програми, схваленої для використання в загальноосвітніх навчальних закладах освіти (лист Міністерства освіти і науки України 1.4/18-Г-167 від 21.03.2011).

Вступники можуть подавати заяви для вступу на навчання до КНТЕУ в 2021 році за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», освітньою програмою «Спортивний менеджмент» на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на небюджетну конкурсну пропозицію, згідно графіку проведення творчого конкурсу у терміни, передбачені  Правилами та Умовами прийому.

Для участі у творчому конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму, а також надіслати фотокопї на електронну пошту s.oborska@knute.edu.ua:

Реєстрація триває з 24 червня по 21 липня 2021 р.

Після реєстрації на вказану Вами електронну пошту, буде надіслано запрошення на участь у творчому конкурсі та екзаменаційний листок.

Графік проведення творчого конкурсу:

І етап - 8 липня  10:00

ІІ етап - 22 липня 10:00

Місце проведення:  спортивний манеж №1, футбольне поле

Збір вступників біля спортивного манежу №1 о 09:30 год. При собі мати паспорт, медичну довідку 086/О, спортивну форму

Вступники допускаються до участі у творчому конкурсі при пред’явленні:

• оригіналу документа, що посвідчує особу;
  • екзаменаційного листка з фотокарткою (роздрукований або в електронному вигляді).

До виконання творчого конкурсу допускаються треновані особи, які пройшли медичне обстеження і допущені лікарем до тестування та надали голові екзаменаційної комісії медичну довідку за формою 086-о, чітко усвідомили мету своєї участі в ньому, ознайомлені з технікою і правилами безпеки під час їх виконання.

Складання творчого конкурсу прирівнюється до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і складається 1 раз. Перескладання цього випробування та покращення результатів шляхом багаторазової реєстрації на творчий  конкурс і багаторазового складання цього вступного випробування

НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ

Оцінка, отримана на творчому конкурсі буде внесена до відомостей та до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

Для вступу необхідно подати електронну заяву через свій особистий електронний кабінет

з 14 по 23 липня 2021 р.

В Університеті з 01 липня 2021 р. працює Консультаційний центр Приймальної комісії для надання допомоги вступникам при формуванні електронних кабінетів та поданні заяв в електронній формі  (Конгрес Центр корпус В, кімн. 106)

26.06.2021