ФРГТБ – співорганізатор Всеукраїнського форуму «Міцний Крафт 2021»

25 червня 2021 р. викладачі кафедри технології і організації ресторанного господарства факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Вітряк О.П., Антонюк І.Ю. під керівництвом декана факультету Ведмідь Надії Іванівни брали участь у роботі Всеукраїнського форуму «Міцний Крафт 2021», організованого Асоціацією крафтових дистиляторів України – єдиної зареєстрованої національної громадської спілки, що представляє індустрію крафтових міцних алкогольних напоїв в Україні.

Під час панельної дискусії було обговорено нові формати підготовки фахівців галузі в рамках унікальних освітніх програм, які реалізуються на другому (магістерському) рівні вищої освіти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, зокрема на освітній програмі «Крафтові технології» у межах спеціальності 181 «Харчові технології» та ін.

Ведмідь Н.І. запросила провідних фахівців галузі, представників Асоціації до співпраці в рамках неформальної освіти, реалізації дуальної форми навчання та сертифікатних програм.

З метою підвищення кваліфікації крафтових виробників та популяризації крафтової індустрії в Україні та світі на базі унікальної спеціалізованої лабораторії КНТЕУ планується спільний з Асоціацією крафтових дистиляторів України проєкт – сертифікатна програма «Майстер дистиляції».

ФРГТБ КНТЕУ – це інновації, розвиток та перспектива спільно з представниками бізнесу!

Висловлюємо щиру вдячність пані Катерині Лавреновій та пану Павлу Макагону, засновникам Асоціації Крафтових дистиляторів України, за співпрацю!

Бажаємо енергійності, наснаги, розвитку, здійснення всіх проєктів та нових ідей!

остання редакція 01.07.2021