Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Оголошеннявсі

ФРГТБ – співорганізатор Всеукраїнського форуму «Міцний Крафт 2021»

25 червня 2021 р. викладачі кафедри технології і організації ресторанного господарства факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Вітряк О.П., Антонюк І.Ю. під керівництвом декана факультету Ведмідь Надії Іванівни брали участь у роботі Всеукраїнського форуму «Міцний Крафт 2021», організованого Асоціацією крафтових дистиляторів України – єдиної зареєстрованої національної громадської спілки, що представляє індустрію крафтових міцних алкогольних напоїв в Україні.

Під час панельної дискусії було обговорено нові формати підготовки фахівців галузі в рамках унікальних освітніх програм, які реалізуються на другому (магістерському) рівні вищої освіти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, зокрема на освітній програмі «Крафтові технології» у межах спеціальності 181 «Харчові технології» та ін.

Ведмідь Н.І. запросила провідних фахівців галузі, представників Асоціації до співпраці в рамках неформальної освіти, реалізації дуальної форми навчання та сертифікатних програм.

З метою підвищення кваліфікації крафтових виробників та популяризації крафтової індустрії в Україні та світі на базі унікальної спеціалізованої лабораторії КНТЕУ планується спільний з Асоціацією крафтових дистиляторів України проєкт – сертифікатна програма «Майстер дистиляції».

ФРГТБ КНТЕУ – це інновації, розвиток та перспектива спільно з представниками бізнесу!

Висловлюємо щиру вдячність пані Катерині Лавреновій та пану Павлу Макагону, засновникам Асоціації Крафтових дистиляторів України, за співпрацю!

Бажаємо енергійності, наснаги, розвитку, здійснення всіх проєктів та нових ідей!

25.06.2021
остання редакція 01.07.2021