Жіноча та чоловіча збірна «ATLANTS» – володарі Суперкубку України з перетягування канату

В рамках фестивалю силових видів спорту «Сила семи пагорбів» в Києві пройшов Суперкубок України з перетягування канату в якому взяли участь найсильніші представники ЗВО Києва, Львова та Житомира.

КНТЕУ представили 3 чоловічі та 2 жіночі збірні. Загалом на спортивному майданчику зустрілися 7 команд чоловіків та 5 команд дівчат. Змагання проводилися за коловою системою, кожна з команд змагалася із командою опонентів і переможець визначався за кількістю набраних очок.

П’єдестал пошани зайняли «ATLANTS KNUTE», призові місця розподілились наступним чином:

• Переможцями та володарями Суперкубку України з перетягування канату стали чоловіки «ATLANTS Boss» та дівчата «ATLANTS Girls», чинні чемпіони України.
  • ІІ місце серед чоловіків вибороли «ATLANTS Royal».
  • ІІІ місце – чоловіки «ATLANTS Bulls» та дівчата «ATLANTS Wild Cats».

Вітаємо нашу збірну, завжди віримо у вас і пишаємось вашими досягненнями!

Зичимо наснаги та перемог на світовій спортивній арені!

02.07.2021
остання редакція 05.07.2021