Студенти КНТЕУ – творчі та талановиті: нагородження переможців

Протягом навчального року здобувачі вищої освіти КНТЕУ активно беруть участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та турнірах. Цьогоріч заходи відбувались як в онлайн форматі, так і в стінах університету, дотримуючись всіх карантинних вимог.

Урочистості розпочалися з підбиття підсумків та відзначення за найголовнішу нагороду року – кубок факультетів. Цьогоріч боротьба за кубок була особливо запекла та хвилююча. Ця традиція університету започаткована з 2017 року. Факультети змагаються у навчальній, науковій, культурно-масовій, соціальній, спортивній та громадській сферах діяльності.

У 2021 році перемогу вперше отримав факультет фінансів та обліку.

Насичений барвами, та новими талантами конкурс-виставка художніх робіт «KNUTE ART FEST» розпочався на День Університету та радував око в Гранд-Холі корпусу А.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 12 студентів та було надано 36 робіт.

Протягом виставки в кожного охочого була можливість проголосувати за митця, роботи якого сподобались найбільше. Також задля уникнення поширення коронавірусної інфекції можна було зробити свій вибір шляхом онлайн-голосування, qr-коди якого також були розміщені на виставці. Свій голос віддали понад 800 співробітників та здобувачів вищої освіти. Після підбиття підсумків було визначено переможців у трьох номінаціях:

«Діджитал-арт та графічне мистецтво»

• Сливко Павло Олександрович, здобувач вищої освіти факультету торгівлі та маркетингу.

«Графіка та живопис»

• Павлова Ксенія Павлівна, здобувач вищої освіти факультету фінансів та обліку.

«Декоративно-прикладне мистецтво»

• Кушка Антон Сергійович, здобувач вищої освіти факультету інформаційних технологій.

З метою популяризації та розвитку кіберспорту серед молоді, було проведено кіберспортивний турнір та створено кіберспортивну студентську лігу. Для турніру було обрано один з найпопулярніших онлайн-шутерів – Counter-Strike Global Offensive!

У змаганнях брали участь 12 команд з шести факультетів – загалом 60 студентів. Відбіркові турніри відбувалися в дистанційній формі, що дало змогу об’єднати команди, незважаючи на відстань та провести змагання на достатньо високому рівні. Півфінал та фінал були проведені в кіберарені КНТЕУ з прямою трансляцією для всіх охочих.

Перемогу здобула збірна команда факультетів «На колесах»:

1. Науменко Кирило Віталійович – ФЕМП 1 курс;
  2. Купецький Ярослав Олександрович – ФРГТБ 1 курс;
  3. Дубина Артем Олександрович – ФРГТБ 1 курс;
  4. Лишак Ілля Ігорович – ФТМ 2 курс;
  5. Загрядський Андрій Русланович – ФІТ 1 курс.

Усім переможцям бажаємо активного студентського життя, наповненого яскравими та незабутніми моментами перемог, нових звершень та успіхів!

06.07.2021
остання редакція 07.07.2021