Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Оголошеннявсі

Студенти КНТЕУ – творчі та талановиті: нагородження переможців

Протягом навчального року здобувачі вищої освіти КНТЕУ активно беруть участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та турнірах. Цьогоріч заходи відбувались як в онлайн форматі, так і в стінах університету, дотримуючись всіх карантинних вимог.

Урочистості розпочалися з підбиття підсумків та відзначення за найголовнішу нагороду року – кубок факультетів. Цьогоріч боротьба за кубок була особливо запекла та хвилююча. Ця традиція університету започаткована з 2017 року. Факультети змагаються у навчальній, науковій, культурно-масовій, соціальній, спортивній та громадській сферах діяльності.

У 2021 році перемогу вперше отримав факультет фінансів та обліку.

Насичений барвами, та новими талантами конкурс-виставка художніх робіт «KNUTE ART FEST» розпочався на День Університету та радував око в Гранд-Холі корпусу А.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 12 студентів та було надано 36 робіт.

Протягом виставки в кожного охочого була можливість проголосувати за митця, роботи якого сподобались найбільше. Також задля уникнення поширення коронавірусної інфекції можна було зробити свій вибір шляхом онлайн-голосування, qr-коди якого також були розміщені на виставці. Свій голос віддали понад 800 співробітників та здобувачів вищої освіти. Після підбиття підсумків було визначено переможців у трьох номінаціях:

«Діджитал-арт та графічне мистецтво»

• Сливко Павло Олександрович, здобувач вищої освіти факультету торгівлі та маркетингу.

«Графіка та живопис»

• Павлова Ксенія Павлівна, здобувач вищої освіти факультету фінансів та обліку.

«Декоративно-прикладне мистецтво»

• Кушка Антон Сергійович, здобувач вищої освіти факультету інформаційних технологій.

З метою популяризації та розвитку кіберспорту серед молоді, було проведено кіберспортивний турнір та створено кіберспортивну студентську лігу. Для турніру було обрано один з найпопулярніших онлайн-шутерів – Counter-Strike Global Offensive!

У змаганнях брали участь 12 команд з шести факультетів – загалом 60 студентів. Відбіркові турніри відбувалися в дистанційній формі, що дало змогу об’єднати команди, незважаючи на відстань та провести змагання на достатньо високому рівні. Півфінал та фінал були проведені в кіберарені КНТЕУ з прямою трансляцією для всіх охочих.

Перемогу здобула збірна команда факультетів «На колесах»:

1. Науменко Кирило Віталійович – ФЕМП 1 курс;
  2. Купецький Ярослав Олександрович – ФРГТБ 1 курс;
  3. Дубина Артем Олександрович – ФРГТБ 1 курс;
  4. Лишак Ілля Ігорович – ФТМ 2 курс;
  5. Загрядський Андрій Русланович – ФІТ 1 курс.

Усім переможцям бажаємо активного студентського життя, наповненого яскравими та незабутніми моментами перемог, нових звершень та успіхів!

06.07.2021
остання редакція 07.07.2021