Презентація монографії в Верховній Раді України

5 липня 2021 року в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету відбулась презентація монографії «Бюджетна стратегія суспільного розвитку». Автор - завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Чугунов І.Я. Керівництво та співробітники Комітету проявили зацікавленість положеннями монографії, були обговорені актуальні питання бюджетної політики соціально-економічного розвитку країни, перспективного бюджетного планування.

05.07.2021
1923