Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Оголошеннявсі

Відкриття нового гуртожитку КНТЕУ: європейські стандарти проживання

В символічну дату, 7 липня 2021 року відбулося довгоочікуване відкриття новозбудованого гуртожитку №7 Київського національного торговельно-економічного університету, що має назву Students Residential Complex «7 SPACE»!

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі на відкритті зазначив: «Всі ці роки наш університет зростав. Головним ресурсом, якого не вистачало, були місця в гуртожитках. Ми прагнули створити повноцінні умови: проживання, навчання, творчого розвитку». Він подякував всім за наполегливу працю: інженерній групі на чолі з Галиною Миколаївною Вовк, фінансовій групі на чолі з Наталією Михайлівною Анненковою, будівельникам: «Було важко, але ми все подолали і університет отримує новий імпульс для розвитку».

Серед гостей на заході був присутній голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Геннадійович Ратніков, який у вітальному слові зазначив: «Я їздив по світу, був у багатьох кампусах різних університетів, і я щиро пишаюся сьогодні Україною, Києвом, Деснянським районом і Київським національним торговельно-економічним університетом, що такий проект став реальністю саме в Україні. Думаю, я не помилюсь, якщо скажу, що це найкращий гуртожиток в нашій країні».

Також, урочистий захід відвідав директор державного підприємства «Державний будівельний комбінат Управління справами Апарату Верховної Ради України» Юрій Валерійович Юрлов.

Гуртожиток №7 КНТЕУ є першим в країні студентським гуртожитком, що вводиться в дію на виконання Указу Президента України «Про вдосконалення вищої освіти» № 210/2020 від 03.06.2020 р.

Від імені студентства виступив голова Ради студентського самоврядування університету Максим Белінський, який подякував ректору і колективу університету за створені умови проживання європейського рівня та розвиток інфраструктури університету.

Цього ж дня відбулось поселення перших мешканців гуртожитку – здобувачів вищої освіти, які мають успіхи у навчанні та беруть активну участь у науковому, громадському, культурно-масовому, соціальному та спортивному житті університету.

Одними з перших перепустки до гуртожитку, підписані особисто ректором, отримали Сергій Сколібог, студент 3 курсу факультету торгівлі та маркетингу, який очолить Раду студентського самоврядування гуртожитку №7 та Марта Кривша, студентка 3 курсу факультету міжнародної торгівлі та права, заступник голови Ради студентського самоврядування КНТЕУ.

Будівництво 9-поверхового гуртожитку на 550 місць із вбудовано-прибудованими приміщеннями об’єктів соціальної сфери було розпочато у 2009 р. До комплексу входить 4-поверховий соціально-побутовий блок з приміщеннями для самопідготовки та навчання студентів, коворкінгу, спорту (тренажерна зала, зала фітнесу, більярду, настільного тенісу) та студентського дозвілля (кінотеатр, медіа-студія, студія звукозапису, репетиційні зали тощо), пральня, медичний ізолятор, перукарня тощо.

Головні переваги нового гуртожитку:

• повністю оснащений автоматизованою системою пожежної безпеки;
  • входить до інклюзивного освітнього середовища КНТЕУ: оснащений пандусами, ліфтами тощо;
  • повне покриття Wi-Fi;
  • блокова система розміщення (по 2 кімнати) з санвузлом, душовою кабіною, кухнею, кімнатою для прасування.

Вітаємо колектив університету з цією визначною подією загальнодержавного значення та бажаємо радісного життя мешканцям "7 SPACE"!

07.07.2021
остання редакція 09.07.2021