Випускник КНТЕУ - це звучить гордо!

У Київському національному торговельно-економічному університеті 1, 5 та 6 липня 2021 року відбулись урочисті церемонії вручення дипломів бакалаврів денної форми навчання 2021 року.

Загалом виконали освітню програму та успішно пройшли атестацію 2300 бакалаврів КНТЕУ денної форми навчання за 19 спеціальностями: «Філологія», «Економіка», «Психологія», «Журналістика», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Системний аналіз», «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право».

Диплом бакалавра з відзнакою здобули 238 випускників.

Першими дипломи отримали студенти ФРГТБ – 1 липня 2021 року. Вже 5 липня естафету перейняли ФМТП та ФФО, 6 липня – ФТМ, ФІТ та ФЕМП. Цьогоріч урочистості відбувались на Площі знань КНТЕУ.

З вітальними словами до своїх випускників звернулись декани факультетів:

• декан ФРГТБ Ведмідь Надія Іванівна урочисто привітала випускників із отриманням дипломів та висловила надію на продовження ними навчання у магістратурі;
  • декан ФМТП Гончарова Юлія Анатоліївна зазначила: «Ви стали частиною КНТЕУ, ви є частиною ФМТП… Важливо, щоб ви були чесні з собою, впевнено крокували життям і були щасливими». І побажала, щоб знання і досвід, здобуті впродовж 4 років навчання, допомогли випускникам у цьому;
  • декан ФФО Канєва Тетяна Володимирівна наголосила: «Ви – найкращі, ви – неймовірні. Я вами пишаюся… Коли підете далі вчитися, працювати, робіть все з любов’ю. Поважайте тих, хто поруч, хто дав можливість навчатися, хто дав вам життя». А також побажала бакалаврам здоров’я, натхнення, досягати поставлених цілей;
  • декан ФТМ Осика Віктор Анатолійович підкреслив: «Перед вами відкриваються всі двері. Успіх зебезпечено тим, хто буде працювати. Памятайте: вчитися треба все життя». І додав: «Двері університету для вас завжди відкриті. Ми чекаємо вас кожної миті»;
  • декан ФІТ Харченко Олександр Анатолійович відмітив: «Ви пройшли через велику кількість змін... Ви успішно пройшли перевірку на зацікавленість та адаптивність» і подякував випускникам за сумлінне навчання;
  • декан ФЕМП Міняйло Олександр Іванович підкреслив: «Це перший момент вашого становлення як професіоналів». І побажав бакалаврам міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя та миру.

Всі декани побажали випускникам продовжити навчання у магістратурі.

Від імені студентів зі словами подяки виступили Дадіані Тамара, Бойко Марина, Белінський Максим, Радіонова Анна, Купіна Вікторія, Марняло Анастасія та інші випускники. Всі вони зазначили, що їх студентські роки були чудовими і подарували їм нових друзів та багато незабутніх моментів. Бакалаври висловили найщиріші слова подяки ректору КНТЕУ Анатолію Антоновичу Мазаракі, деканам, всім працівникам деканатів, кафедр, а також всьому складу РСС КНТЕУ за злагоджену роботу, допомогу і підтримку.

Шановні випускники, щиро вітаємо вас із отриманням першого освітнього ступеня «бакалавр», бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, професійних здобутків, завжди досягати поставлених цілей та не зупинятись на досягнутому!

Випускник Київського національного торговельно-економічного університету - це звучить гордо!
Чекаємо на вас у магістратурі КНТЕУ!

06.07.2021
остання редакція 09.07.2021