Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Всеукраїнський конкурс з правознавства серед студентської молоді «Jurcase -2021»

В Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася довгоочікувана подія цього року – церемонія нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу з правознавства серед студентської молоді «Jurcase -2021».

06 червня 2021 року директор юридичної фірми «Горецький і партнери» О. В. Горецький та ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі привітали учасників конкурсу.

Переможці отримали грошові премії від ЮФ «Горецький і партери»:

• 1 місце (20 000 гривень): Володимир Палійчук, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • 2 місце (15 000 гривень): Котянтин Трубчанінов, студент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
  • 3 місце (10 000 гривень): Тетяна Іванова, студентка Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Університет відзначив фіналістів у номінаціях:

• «Один крок до перемоги»Назарій Гук, студент Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • «Креативне рішення»Юрій Пукавський, студент Національного університету «Львівська політехніка»;
  •  «Завзятість і наполегливість»Олександра Вергелес, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Сертифікатами фіналістів також були відзначені:

• Яна Пикульська, студентка Київського національного торговельно-економічного університету;
  • Анастасія Бороденко, студентка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;
  • Марія Бороздуха, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Анна Цезар, студентка Національного авіаційного університету.

Більше 300 студентів з різних регіонів та закладів вищої освіти України стали учасниками першого Всеукраїнського конкурсу з правознавства серед студентської молоді «Jurcase-2021», організованого і проведеного КНТЕУ спільно з ЮФ «Горецький і партнери».

Ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі зазначив, що такі конкурси необхідні насамперед студентам, адже під час змагань вони удосконалюються і розвиваються, а також роботодавцям, бо старі формальні методи залучення кадрів себе вже вичерпали.

Директор ЮФ «Горецький і партнери» зауважив, що конкурс дав можливість студентам показати свої вміння і навички в практичній юридичній сфері.

Планується проводити конкурс щорічно. Тому, слідкуйте за подіями Університету та беріть участь у наступних конкурсах!

06.07.2021
остання редакція 09.07.2021