Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

КНТЕУ та Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація уклали Договір про співробітництво

З метою продовження та поглиблення співпраці з питань освітньої, наукової та практичної діяльності 07 липня 2021 року укладено договір про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією. Підписували документ в присутності студентів та викладачів ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі та голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Дмитро Геннадійович Ратніков.

Зазначимо, що співпраця між установами здійснювалась і раніше. Багато років Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація є надійним партнером університету: спільно з нею реалізовано багато проєктів, організація є однією з провідних баз практик для студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти. Маємо надію, що надалі партнерство буде ще більш продуктивним і розширеним.

Згідно з підписаним договором співпраця між сторонами здійснюватиметься за такими напрямами:

• сприяння інформаційному обміну за видами діяльності сторін;
  • проведення спільних наукових досліджень та публікації їх результатів;
  • сприяння проходженню стажування здобувачів вищої освіти КНТЕУ у відділах Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації;
  • організація різноманітних заходів: конференцій, семінарів, бізнес-форумів, круглих столів, Днів кар’єри тощо;
  • забезпечення участі співробітників Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації у навчальному процесі КНТЕУ;
  • організація та забезпечення умов проходження практики, у тому числі в дистанційному форматі та стажування здобувачами вищої освіти КНТЕУ у Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації;
  • залучення фахівців Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації до участі у роботі екзаменаційних комісій з атестації здобувачів вищої освіти університету;
  • сприяння працевлаштуванню випускників КНТЕУ.

Дякуємо нашим партнерам за довголітню продуктивну співпрацю. Очікуємо на реалізацію нових спільних цікавих проєктів!

07.07.2021
остання редакція 09.07.2021