15-й випуск МВА

В Інституті вищої кваліфікації відбувся 15-й випуск МВА. Серед випускників – топ-менеджери та провідні фахівці таких компаній як SoftServe, Експериментально-дослідний комплекс «Орепи», Всеукраїнський екологічний альянс «ЕКО-ПОЛІС», Тремен Кейк, Український фармацевтичний інститут якості та ВІТАЦЕНТР.

З випускниками зустрілася Перший проректор Притульська Наталія Володимирівна. Під час зустрічі вони дали високу оцінку магістерській програмі «Бізнес-адміністрування» та поділилися своїми враженнями від навчання, зокрема, відзначили, що їх очікування повністю виправдалися, адже зміст програми сучасний, запрошувалися викладачі високого рівня з практичним досвідом роботи. А також висловили побажання у подальшій співпраці і вдячність за 2 яскравих роки навчання, за отриманий цікавий досвід та передали естафету своїм колегам і дітям, які вступатимуть до університету у цьому році.

07.07.2021
2056