КНТЕУ та Громадська спілка «Кіберковчег» уклали меморандум про партнерство

З метою продовження та поглиблення співпраці з питань освітньої, наукової та практичної діяльності 12 липня 2021 року укладено меморандум  про партнерство та співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Громадською спілкою «Кіберковчег». Підписання документів відбулося у присутності представників Громадської спілки «Кіберковчег», адміністрації та викладачів кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ректором КНТЕУ Анатолієм Антоновичем Мазаракі та першим заступником голови Громадської спілки «Кіберковчег» Олегом Васильовичем Гайдуком.

В обговоренні реалізації даного проєкту щодо сприяння зниженню рівня кіберзлочинності та впровадження напрямів кібегігієни для запобігання зменшення негативного впливу на суспільство взяли активну участь провідний аудитор кібербезпеки світового рівня  Ширшов Р.А., перший проректор Притульська Н.В., директор центру розвитку кар’єри Назаренко О.Г., декан ФІТ Харченко О.А. та викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки на чолі з завідувачем кафедри Криворучко О.В.

Співпраця в освітньому та науковому аспекті між установами, яка здійснювалась і раніше, в цілому спрямована на створення та підтримання необхідного рівня освіти, обізнаності і компетенції з питань безпеки в інформаційних технологіях для організації всіх форм власності та громадян України, забезпечення позитивних зрушень у створенні та гармонізації існуючої нормативної бази з освіти у галузі інформаційних технологій, кібербезпеки та сприяння їх впровадженню, сприяння зниженню рівня кіберзлочинності та зменшення негативного впливу з кіберпростору на суспільство.

12.07.2021
остання редакція 12.07.2021