Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Оголошеннявсі

КНТЕУ та Громадська спілка «Кіберковчег» уклали меморандум про партнерство

З метою продовження та поглиблення співпраці з питань освітньої, наукової та практичної діяльності 12 липня 2021 року укладено меморандум  про партнерство та співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Громадською спілкою «Кіберковчег». Підписання документів відбулося у присутності представників Громадської спілки «Кіберковчег», адміністрації та викладачів кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ректором КНТЕУ Анатолієм Антоновичем Мазаракі та першим заступником голови Громадської спілки «Кіберковчег» Олегом Васильовичем Гайдуком.

В обговоренні реалізації даного проєкту щодо сприяння зниженню рівня кіберзлочинності та впровадження напрямів кібегігієни для запобігання зменшення негативного впливу на суспільство взяли активну участь провідний аудитор кібербезпеки світового рівня  Ширшов Р.А., перший проректор Притульська Н.В., директор центру розвитку кар’єри Назаренко О.Г., декан ФІТ Харченко О.А. та викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки на чолі з завідувачем кафедри Криворучко О.В.

Співпраця в освітньому та науковому аспекті між установами, яка здійснювалась і раніше, в цілому спрямована на створення та підтримання необхідного рівня освіти, обізнаності і компетенції з питань безпеки в інформаційних технологіях для організації всіх форм власності та громадян України, забезпечення позитивних зрушень у створенні та гармонізації існуючої нормативної бази з освіти у галузі інформаційних технологій, кібербезпеки та сприяння їх впровадженню, сприяння зниженню рівня кіберзлочинності та зменшення негативного впливу з кіберпростору на суспільство.

12.07.2021
остання редакція 12.07.2021