Спеціалізований франкофонний заклад з адміністрування та управління (ESFAM)

Центр європейської освіти

Спеціалізований франкофонний  заклад з адміністрування та управління (ESFAM)

Спеціалізований франкофонний  заклад з адміністрування та управління (ESFAM), є одним із інститутцій Університетського агентства франкофонії (AUF). Цей ЗВО, створений у 1994 р., спеціалізується на підготовці фахівців з економіки та управління. Він розташований у м. Софія, Болгарія, і відкритий для всіх молодих франкофонів з Центральної та Східної Європи. ESFAM забезпечує університетську підготовку магістрів з управління організаціями.

Місія цього закладу полягає у підготовці майбутніх менеджерів, підприємців та керівників державних та приватних організацій, що є вагомим внеском у розвиток країн регіону Центральної та Східної Європи.

Особливістю ESFAM є те, що запропоновані закладом навчальні курси акредитовані як болгарським університетом, так і французькими університетами – партнерами ESFAM. Отже, вступаючи до ESFAM, студент паралельно навчається також на базі французького університету – партнера ESFAM, а успішно закінчивши навчання за програмою, може отримати подвійний диплом.

Для найкращих студентів є можливість навчатися за рахунок стипендії Університетського Агенства Франкофонії (AUF).

На даний момент пропонуються наступні магістерські програми:

• Менеджмент і адміністрування підприємств
  • Публічний менеджмент
  • Управління малим та середнім бізнесом та туристичними дестинаціями
  • Управління ланцюгами поставок
  • Міжнародна транспортна система – Центральна та Східна Європа

Опис програми навчання для студентів ДТЕУ/КНТЕУ

Навчальна програма: магістерська.
Термін навчання: 1рік.
Форма навчання: денна форма навчання.
Мова навчання: французька.

Вимоги до студентів:

• диплом бакалавра ДТЕУ/КНТЕУ;
  • знання французької мови на рівні В2, підтверджені відповідним сертифікатом.

Додаткова інформація надана на офіційному сайті: https://esfam.auf.org/

15.07.2021
остання редакція 07.09.2022