Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

ERASMUS +: візит представника КНТЕУ до Вищої школи економіки та менеджменту публічного управління в Братиславі

У рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ протягом 10-16 липня 2021 р. завідувач кафедри цифрової економіки та системного аналізу КНТЕУ Роскладка Андрій Анатолійович перебував у Вищій школі економіки та менеджменту публічного управління в Братиславі (VŠEMvs).

Метою візиту була участь у відкритті ІV Міжнародної літньої школи для студентів, які у 2021-2022 навчальному році розпочинають навчання у Словаччині в рамках спільної магістерської програми подвійного дипломування «Міжнародна бізнес-аналітика», що була започаткована КНТЕУ та VŠEMvs у 2018 році.

Вже третій рік поспіль кращі студенти КНТЕУ мають можливість здобути ступінь магістра в одному з провідних університетів Братислави. Цього року три магістри освітньої програми «Цифрова економіка» Владислав Іштукін, Катерина Васильківська та Альона Кашпрук вибороли право продовжити навчання у Словаччині. На відкритті IV Міжнародної літньої школи також були присутні випускники магістратури «Цифрова економіка» КНТЕУ, які вже рік навчаються і працюють у Словаччині: Владислав Заїченко (IBM, м. Братислава), Олексій Шевченко (T-Systems, м. Кошице), Іванна Москалюк (T-Systems, м. Кошице), Дар’я Копач (Pricewise, м. Братислава), Олександр Зоренко (O2, м. Братислава).

Учасників заходу привітали присутні на заході Радник Посольства України у Словаччині Дмитро Конишев, Перший віце-президент ІТ Асоціації Словаччини Маріо Леловскі, ректор VŠEMvs Любош Цибак, Голова Академічної ради університету Станіслав Філіп, проректор з міжнародних зв’язків Міхал Фабуш, керівник відділу міжнародних відносин Маріан Ковач.

В інші дні візиту були проведені робочі зустрічі з керівництвом Вищої школи економіки та менеджменту публічного управління в Братиславі та ІТ Асоціації Словаччини щодо подальшої співпраці з Київським національним торговельно-економічним університетом в рамках спільної магістерської програми «Міжнародна бізнес-аналітика» та реалізації спільних проєктів ERASMUS+.

16.07.2021
остання редакція 16.07.2021