Неформальна освіта для студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

Під час проходження виробничого навчання на базі Апартготелю Premier Fort Beach Hotel (Форт Нокс ООД, Болгарія) студенти факультету вивчають освітню вибіркову компоненту «Енологія». Відповідно до програми дисципліни здобувачі досліджують особливості технології вин і виноробної продукції, основи формування букета вин, культуру вживання напоїв тощо. Студенти мають унікальні можливості для саморозвитку, самореалізації, здобуття нових знань і практичного досвіду.

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу висловлює глибоку вдячність за можливості реалізації неформальної освіти ректору КНТЕУ Анатолію Антоновичу Мазаракі та нашим партнерам – керівнику Форт Нокс ООД Ігорю Кукую та F&B менеджеру Форт Нокс ООД Станіміру Дімітрову!

16.07.2021
остання редакція 16.07.2021