Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Університетське агентство Франкофонії (AUF) відкриває своє представництво в Україні

Університетське агентство Франкофонії (AUF), було створено з метою супроводу франкомовних університетів у вирішенні широких питань економічного, соціального та культурного розвитку. З часу заснування AUF, 13 вересня 1961 року, це одна з найбільших асоціацій вищих навчальних закладів та наукових установ у світі.

AUF об'єднує 1007 університетів, коледжів, науково-дослідних центрів та інших наукових установ, у яких використовується французька мова, у 119 країнах світу. Штаб-квартира AUF розділена між Монреалем (Канада) та Парижем (Франція). AUF має мережу з 59 місцевих представництв у 40 країнах. Десять регіональних департаментів керують своїми діями на місцях у Центральній Африці та Великих озерах, Західній Африці, Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Карибському басейні, Центральній та Східній Європі, Західній Європі, в Магрибі, на Близькому Сході та в Індійському океані.

Сім адміністративних відділень, 36 франкомовних цифрових кампусів, присвячених цифровим технологіям, та чотири інститути франкофонії, що займаються навчанням, дослідженнями, порадами та обміном досвідом, доповнюють цей регіональний механізм управління.

Створений в Бухаресті у 1994 році, департамент Центральної та Східної Європи Університетського агентства Франкофонії представляє AUF в регіоні Центральної та Східної Європи. Даний регіональний підрозділ налічує 145 університетів або науково-дослідних установ у 23 країнах та сім представництв у шести країнах регіону.

В Україні до членів AUF належить 13 закладів вищої освіти, а саме: Київський національний торговельно-економічний університет (м. Київ); Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ); Дніпровський державний медичний університет (м. Дніпро); Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (м. Дніпро) та інші.

20 липня цього року М. Кетата, керівник департаменту Центральної та Східної Європи AUF відвідав КНТЕУ і на робочій зустрічі з ректором КНТЕУ А. А. Мазаракі, за присутності заступника міністра МОНУ А. О. Вітренка, заступник директора 5-го територіального департаменту МЗС України Ю. А. Пивоварова, аташе з наукового та університетського співробітництва посольства Франції в Україні А. де Гассар, заявив про наміри керівництва AUF в Монреалі та Парижі відкрити представництво цієї всесвітньо відомої міжнародної організації в Україні. Ця ідея була безумовно підтримана присутніми на зустрічі офіційними чинниками, які запевнили надавати всіляке сприяння реалізації цього рішення.

М. Кетата продовжив ознайомлення з КНТЕУ, який він відвідував ще 3 роки тому, і висловив своє справжнє захоплення побаченим в університеті, що постійно розвивається.

20.07.2021
остання редакція 23.07.2021