logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Розширення співпраці між КНТЕУ та Всеукраїнською асоціацією пекарів

Загальна інформація

З метою налагодження та поглиблення взаємного співробітництва у напрямку суспільної діяльності, поліпшення умов для реалізації освітньо-наукової діяльності, підвищення іміджу хлібної галузі в Україні 21 липня 2021 р. підписано Меморандум про партнерство та співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом і Всеукраїнською асоціацією пекарів. Договір підписали: від КНТЕУ – ректор Мазаракі Анатолій Антонович, від Всеукраїнської асоціації пекарів – президент Дученко Юрій Миколайович.

Співпраця з Асоціацією успішно триває уже значний час. Однак формалізація відносин відбулася лише сьогодні.

В обговоренні основних напрямків подальшої співпраці взяли участь перший проректор Притульська Н.В., виконавчий директор Всеукраїнської асоціації пекарів Жукова О. В., директор Центру розвитку кар’єри Назаренко О.Г., доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Антюшко Д.П., голова ради студентського самоврядування університету Белінський М.

Меморандум забезпечить можливість здобувачам вищої освіти КНТЕУ набувати практичного досвіду на виробничих підприємствах, що є учасниками асоціації, викладачам – проходити стажування та підвищення кваліфікації.

Всеукраїнська асоціація пекарів об'єднує підприємства хлібопекарської галузі із 14 областей України та міста Києва, до її складу входить 41 підприємство. Підписання документу є ще одним яскравим свідченням залучення спеціалістів-практиків до забезпечення якості освітніх програм у КНТЕУ.

21.07.2021
43630
1549
остання редакція 22.07.2021
43630