Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ

Вступнику

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ У 2021 РОЦІ

З 27 липня до 5 серпня триватиме реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

у Київському національному торговельно-економічному університеті

Реєстрацію осіб для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти за умови особистої присутності особи, яка бажає брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра та/або дистанційно

Для успішної реєстрації дистанційно потрібно надіслати

на електронну адресу Приймальної комісії КНТЕУ

evi@knute.edu.ua

скановані копії (фотокопії):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (документ Заява-анкета)
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3-7 розділу ІІІ Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/34117).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові, спеціальність, освітню програму.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Графік роботи приймальної комісії:

Понеділок - п`ятниця - 9:00-17:00                                Обідня перерва  13:00-14:00

Субота та неділя   - 09:00-13:00                                    Без перерви

Контакти приймальної комісії