Інтенсив-семінар для фахівців Рівненської атомної електричної станції ДП НАЕК «Енергоатом»

Інститутом вищої кваліфікації проведено чотириденний комплексний інтенсив-семінар за новою програмою «Актуальні аспекти і практика публічних закупівель», замовником якого виступила Рівненська атомна електрична станції ДП НАЕК «Енергоатом».

Програма розроблена на основі сучасного стану нормативно-правового поля здійснення закупівель згідно з новим Законом України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням підготовки уповноважених осіб до обов’язкового тестування. Крім того, програмою передбачено проведення практичних занять з питань організації закупівельної діяльності на електронному майданчику. Цього разу партнером проведення семінару став електронний майданчик SmartTender.

05.08.2021
остання редакція 06.08.2021