logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підвищення кваліфікації державних службовців за програмою «Запобігання корупції»

Загальна інформація

Інститутом вищої кваліфікації на замовлення Національного агентства України з питань державної служби проведені заняття з підвищення кваліфікації 150 державних службовців Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Навчання проходило у серпні 2021 року в дистанційному форматі за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Запобігання корупції» (0,67 ЄКТС / 20 акад. годин). До проведення занять був залучений кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного приватного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету, адвокат Івасин Олександр Романович.

Метою навчання було опрацювання законодавства в сфері запобігання корупції, формування правової культури та спрямування слухачів на всебічне дотримання законодавства. Під час семінару слухачі із задоволенням спілкувалися з викладачем в онлайн-конференції, задавали актуальні питання, особливо щодо електронного декларування.

По завершенню програми підвищення кваліфікації працівники Головного управління Держпродспоживслужби успішно пройшли онлайн-тестування та отримали сертифікати Київського національного торговельно-економічного університету.

26.08.2021
43630
730
остання редакція 26.08.2021