logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Підвищення кваліфікації державних службовців Секретаріату Конституційного Суду України

Загальна інформація

Інститутом вищої кваліфікації на початку серпня 2021 року було розпочато підвищення кваліфікації 80 державних службовців Секретаріату Конституційного Суду України, які займають посади державної служби категорій «А», «Б», «В». Навчання проводяться в очному форматі за програмами: «Створення ефективної команди», «Виконання на високому рівні поставлених завдань», «Ефективне прийняття рішень» та «Публічні закупівлі».

До проведення перших двох програм було запрошено Миронця Сергія Миколайовича, доктора психологічних наук, завідувача кафедри психології Київського національного торговельно-економічного університету та Орлову Наталію Сергіївну, доктора наук з державного управління, професора та професійного тренера.

Програми включали в себе багато актуальних, важливих та необхідних для професійної діяльності державного службовця питань: психологічні особливості формування ефективної команди, управління конфліктами та безконфліктне спілкування в команді, критичне мислення, комунікація та комунікаційні бар’єри, вплив комунікації на результати діяльності та роботи команди, ефективне лідерство, управління змінами в державному управлінні, стратегічне планування та проектні інструменти для реалізації поставлених завдань.

За результатами онлайн-тестування державним службовцям Конституційного Суду України уже видано 40 сертифікатів про набуті професійні знання.

Попереду навчання з підвищення кваліфікації за спеціальними короткостроковими програмами: «Ефективне прийняття рішень» та «Публічні закупівлі». Отже, співпраця Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету з Конституційним Судом України продовжується!

26.08.2021
43630
869
остання редакція 26.08.2021