logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

В новий навчальний рік пліч-о-пліч з бізнесом

Загальна інформація

Організована вже всьоме компанією «UGEN» Всеукраїнська освітня онлайн конференція для викладачів цього року була присвячена темі «Метод case study в освітньому процесі». Протягом 26-27 серпня 2021 року у серіях онлайн-вебінарів від представників компаній Coca-Cola, Genesis, JTI, Yalantis, KPMG, EY взяли участь понад 300 викладачів ЗВО з різних міст України.

Активними учасниками офлайн-зустрічі, що відбулася 28 серпня 2021 року, стали викладачі кафедри менеджменту – Галина П’ятницька, Валентина Жуковська, Ірина Миколайчук. У творчій атмосфері спілкування з професіоналами бізнесу наші колеги взяли участь у тренінгу від компанії UGEN із розробки презентацій у Canva та у командному брейнштормінгу з розробки та ефективного застосування кейсів у навчальному процесі.

Висловлюємо вдячність представникам компаній UGEN, Genesis, KPMG та Softserve за допомогу у створенні кейсів та цінні призи, отримані найбільш активними учасниками за результатами презентацій проєктів, можливість відпрацювати навички командної роботи та налагодити нові контакти!

28.08.2021
433884
506
остання редакція 01.09.2021