Інтерв'ю Латигіної Н. А. турецькому виданню «Temrin»

У липні 2021 року у популярному турецькому суспільно-політичному та філологічному щомісячному виданні «Temrin» вийшло інтерв’ю з професором кафедри іноземної філології та перекладу, доктором політичних наук, магістром філології Латигіною Наталією Анатолівною.

Професор Латигіна Н.А. розповіла турецьким журналістам про свої наукові дослідження в галузі ісламу та політичної лінгвістики та про наш чудовий Київський національний торговельно-економічний університет, в якому виявили бажання навчатися іноземні студенти.

31.07.2021
остання редакція 07.09.2021