Набір на навчання за програмою подвійного дипломування

Шановні студенти!

До 24 вересня 2021 р. проводиться набір на навчання за спільною програмою подвійного дипломування Київського національного торговельно-економічного університету та Університету Гренобль Альпи (м. Гренобль, Франція) за освітнім ступенем «Бакалавр з економіки та управління» на дистанційній основі.

Навчання проходить англійською або французькою мовами (за вибором студента). Термін навчання – 1 рік.

Для студентів, які обрали навчання французькою мовою є можливість виїзду на навчання на другий семестр безпосередньо до Університету Гренобль Альпи.

Вимоги до студентів: програма навчання розрахована на студентів останнього року бакалаврату, а також магістратури та випускників КНТЕУ усіх факультетів та спеціальностей. Бажана наявність сертифікату, який підтверджує рівень володіння англійською/французькою мовою щонайменше на рівні В1.

За детальною інформацією щодо умов навчання та вартості звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 (навчальний корпус «Д», кім. 229) або за електронною адресою eecenter@knute.edu.ua.

остання редакція 23.09.2021