Навчально-методичний семінар «Система управління якістю (СУЯ) КНТЕУ»

3 вересня 2021 року об 11.30 у змішаному режимі (SMART-бібліотека та платформа ZOOM) було проведено навчально-методичний семінар «Система управління якістю (СУЯ) КНТЕУ». В семінарі взяли участь декани факультетів, завідувачі кафедр, відповідальні за функціонування Системи в окремих структурних підрозділах університету, а також співробітники, які розпочали трудову діяльність в КНТЕУ (в приміщенні SMART-бібліотеки).

З доповіддю-презентацією виступила керівник СУЯ КНТЕУ, перший проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Притульська Н.В. Учасникам семінару було продемостровано можливості SMART-wall. Під час доповіді, зокрема, було зазначено, що СУЯ КНТЕУ, гармонійною складовою якої є система забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти, першою серед закладів вищої освіти України була успішно сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Присутніх було ознайомлено з особливостями функціонування Системи в університеті, окреслено системний підхід та його значення при формуванні та виконанні освітніх програм КНТЕУ, а також окреслено основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

остання редакція 08.09.2021