Участь професора Моторина Р.М. у Конгресі Міжнародного Статистичного Інституту

Нещодавно у місті Гаага (Нідерланди) проходив 63 Конгрес Міжнародного Статистичного Інституту (МСІ).

Завданнями МСІ є посилення та підтримка міжнародного статистичного співтовариства, сприяння та поширення наукових статистичних досліджень, поширення наукових досліджень в області статистики у всіх формах освіти.

Більш як 1600 учасників з 105 країн взяли участь у 63-му міжнародному конгресі світової статистики.

На церемонії відкриття прозвучала вітальна промова президента ISI Джона Бейлера (США), а потім від Королеви Нідерландів Максіма.

Одним з учасників Конгресу був професор кафедри статистики та економетрії КНТЕУ Моторин Р.М., дійсний член Міжнародного Статистичного Інституту з 1998 року. Він виступив з доповіддю на тему «Impact of Covid-19 on the structure of GDP by type of economic activity (Ukrainian case) ".

остання редакція 09.09.2021