logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Англійська та французька мова для студентів КНТЕУ!

Загальна інформація

До 30 вересня 2021 р. Центр європейської освіти КНТЕУ проводить набір на курси з вивчення англійської та французької мов.

Програма навчання розрахована на інтенсивне вивчення іноземної мови від початкового рівня (А1) до рівня вище середнього (В2).

Записатися на програми вивчення англійської та французької мови можуть студенти КНТЕУ усіх факультетів. Вартість навчання залежить від рівня навчальної програми та кількості навчальних годин. У разі успішного завершення навчальної програми випускники Центру європейської освіти отримують сертифікат.

Випускники, які досконало оволоділи іноземною мовою рівнів В1-В2 мають можливість складати екзамени на отримання  міжнародних мовних  сертифікатів (DELF-DАLF, IELTS) у Французькому інституті в Україні та в Британській Раді в Україні, а також брати участь у різних формах міжнародної академічної мобільності та програмах подвійного дипломування в рамках угод про співпрацю з європейськими ЗВО – партнерами КНТЕУ.

Подати заяву на навчання можна з понеділка по п’ятницю з 1000 до 1600 в навчальному корпусі «Д», кім. 229 або на електронну адресу: eecenter@knute.edu.ua

 При собі мати наступні документи:

10.09.2021
433884
1015
остання редакція 10.09.2021
433884