logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Атланти КНТЕУ знову чемпіони України!

Загальна інформація

Чемпіонат України з перетягування канату серед студентів ЗВО відбувся 11 вересня, в Києві, на території фітнес-парку «Озеро Лебедине». У боротьбу вступили 8 чоловічих та 6 жіночих команд з різних регіонів України. Цього разу змагання проводили у форматі 6х6. Честь Київського національного торговельно-економічного університету відстоювали наші багаторазові чемпіони з перетягування канату - збірна команда «ATLANTS» (два чоловічих та один жіночий склади).

Змагання серед жіночих команд відбувалися по колу, тобто переможець визначався за кількістю набраних балів. Наші дівчата Атланти вибороли впевнену перемогу, та з результатом 15 балів зайняли перше місце. Це вже 13 перемога наших дівчат на Чемпіонаті України!

Хлопці змагалися одночасно в 2х підгрупах і за результатами в боротьбі за золото зустрілися команди ATLANTS 1 і ATLANTS 2. Надскладні два пули та потужна боротьба між Атлантами завершилась перемогою першого складу. Хлопці ATLANTS вже в 12те підтвердили своє реноме Чемпіонів України.

Вітаємо наших атлетів та незмінного тренера Атлантів Артема Цибровського!

Пишаємось та бажаємо перемог на світовій спортивній арені!

Організаторами змагань виступили Міністерство освіти і науки України, Міністерство з фізичного виховання та спорту МОН України, Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація та за підтримки депутата Київської міської ради, члена Наглядової ради КНТЕУ Володимира Гончарова.

11.09.2021
433884
385
остання редакція 12.09.2021
433884