logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ серед найкращих ЗВО України за кількістю проєктів ЄС Еразмус+

Загальна інформація

Відповідно до результатів конкурсу, проведеного Національним Еразмус+ офісом в Україні, Київський національний торговельно-економічний університет увійшов до списку найкращих закладів вищої освіти України за кількістю реалізованих проєктів Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом КА1: «Навчальна (академічна) мобільність» у 2014-2020 рр. З цієї нагоди командою Національного Еразмус+ офісу в Україні надіслано до КНТЕУ промоційні матеріали Еразмус+, які було вручено найактивнішим студентам та викладачам нашого університету, що брали участь у програмі Еразмус+ у минулому році.

За останні декілька років Київським національним торговельно-економічним університетом було реалізовано 18 проєктів Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» з європейськими ЗВО Франції, Німеччини, Великобританії, Польщі, Болгарії, Греції, Словаччини, Словенії та ін. Це дало можливість понад 120 студентам та викладачам здобути цінний академічний досвід, а саме пройти семестрове навчання за кордоном, а також провести лекції англійською мовою у знаних європейських університетах.

КНТЕУ з гордістю займає одне з провідних місць серед Амбасадорів України та наполегливо продовжує розвиток міжнародної співпраці, у тому числі в межах Програми ЄС Еразмус+!

14.09.2021
43630
581
остання редакція 20.09.2021
43630