КНТЕУ - співорганізатор міжнародної літньої школи «Economic principles and management tools for raw materials»

9-11 вересня 2021 р в м. Одеса у змішаному форматі відбулась міжнародна літня школа «Economic principles and management tools for raw materials», яка є частиною діяльності проекту EIT RMsManager, що фінансується Європейським інститутом інновацій та технологій (EIT Raw Materials). Співорганізатором заходу виступив Київський національний торговельно-економічний університет. Програма літньої школи була спрямована на висвітлення широкого кола питань, за допомогою інтерактивних методів навчання, що орієнтовані на отримання практичних навичок використання інноваційних підходів в управлінні сировинними ресурсами. Лекції, які проходили англійською мовою, були представлені науковцями і практиками із України, Польщі, Латвії, Індонезії, серед яких були професор Ганна Дугінець, завідувач кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету та професор Наталія Мазаракі, завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського національного торговельно-економічного університету.

До навчання у літній школі долучилися представники студентства КНТЕУ, що навчаються на англомовній програмі «Міжнародна економіка», «Міжнародне право», а також студенти інших українських ЗВО. Тематика представлених лекцій викликала жваві обговорення актуальних питань розвитку управління ланцюгів постачань, циркулярної економіки, оцінювання природних ресурсів, особливостей впровадження «Green Deal» в країнах світу тощо.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу за проведення та участь, було надзвичайно цікаво та продуктивно.

Посилання на проєкт https://www.rmsmanagercourse.pl/en/partners-en.

11.09.2021
остання редакція 15.09.2021