Студенти КНТЕУ вивчають елітні товари у ТЦ Епіцентр

13 вересня студенти 2 курсу ОС «магістр» факультету торгівлі та маркетингу спеціалізації «Бренд-менеджмент» в рамках опанування дисципліни «Елітні товари» (викладач - доц. Осієвська В.В.) вивчали асортимент елітного посуду в оновленій галереї «Деко» в одному з найсучасніших торгових центрів національної мережі Епіцентр. Проведення виїзного заняття відбулось за сприяння Директора направлення «Деко» Бондарєвої А.О.

Яскраві враження студенти отримали від різноманітності сучасного асортименту посуду з кераміки, скла та металів. Крім того, вони були ознайомлені з особливостями організації продажу, логістики та створення власних брендів. Сприйняття значного масиву інформації було б неповним без професійних коментарів керівника департаменту «Посуд» Бевзюк М.М.

Вкотре пересвідчуємось, що після таких відвідувань знання наших студентів високо оцінюють майбутні працедавці та раді бачити в своїх командах.

1969
остання редакція 16.09.2021