Проєкт КНТЕУ – переможець конкурсу «Підтримка досліджень провідних та молодих учених»

Проєкт КНТЕУ «Торговельно-економічна політика держави в умовах гібридної війни», науковим керівником якого є Анатолій Антонович Мазаракі, став одним із переможців конкурсу із виконання наукових досліджень і розробок «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» у 2020 році. Це означає, що даний проєкт рекомендується до реалізації за рахунок грантової підтримки Національного фонду досліджень України.

Національний фонд досліджень України є спеціальним інструментом реалізації державної політики, за допомогою якого здійснюється фінансування заходів, спрямованих на всебічний  розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави.

12.09.2021
остання редакція 17.09.2021