Представники кафедри обліку та оподаткування на ACCA Back to School Network Event

Представники кафедри обліку та оподаткування брали участь в прекрасному заході - ACCA Back to School Network Event.

На заході був представлений новий керівник для АССА Польщі, України та країн Прибалтики – Якуб Войнаровскі та розглянуті подальші плани щодо реформ з обліку та аудиту в Україні від Міністерства фінансів України.

Дякуємо Членам АССА за можливість offline спілкування з однодумцями та постійну партнерську співпрацю.

остання редакція 17.09.2021