Знайомство з професією - перший крок до усвідомленого успішного навчання

15 вересня 2021 року студенти І курсу ФФО освітньої програми «Банківська справа» відвідали цифрове відділення Concept Store ПриватБанку.

Студенти ознайомились з новим форматом побудови відділень банків, які оснащені інноваційними технологіями – мультитачбарами, діджитал-екранами, кіосками самообслуговування та іншими сучасними рішеннями.

Під час екскурсії студенти дізналися про особливості роботи сучасного банку, інноваційні банківські послуги, новітні цифрові додатки та пристрої проведення банківського обслуговування клієнтів.

Крім того, спеціаліст банку з PR та комунікацій Олександр Жильцов розповів про можливості проходження on-line практики у ПриватБанку та перспективи подальшого працевлаштування, зазначивши: «За сучасними першокурсниками – майбутнє країни, а за концепцією відділення «Фінансовий простір» – майбутнє банківських відділень».

Кафедра банківської справи щиро вдячна працівникам банку за чудові враження та професійні настанови для майбутніх фахівців!

остання редакція 17.09.2021