logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Знайомство з професією – студенти КНТЕУ відвідали Антимонопольний комітет України

Загальна інформація

Студенти першого курсу факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного університету спеціальності «Менеджмент антимонопольної діяльності» (16 група) 17 вересня 2021 року під керівництвом професора кафедри економічної теорії та конкурентної політики Романенка В.А.  відвідали Антимонопольний комітет України

Першокурсники дізналися про історію створення АМКУ, зміст та особливості діяльності Антимонопольного комітету, його структуру, нормативно-законодавчі акти, на основі яких функціонує Комітет. Студенти мали змогу поставити низку запитань щодо специфіки роботи Комітету. 

Під час екскурсії вони відвідали музей, де ознайомилися з матеріалами, що пов'язані з етапами становлення та розвитку даного органу державної виконавчої влади. Студентів зацікавили міжнародні зв’язки Комітету, стратегія розвитку та основні напрями його діяльності.  

Особлива увага була приділена можливостям майбутнього працевлаштування випускників в Антимонопольному комітеті та його територіальних відділеннях. 

17.09.2021
43630
385
остання редакція 21.09.2021