ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Студент КНТЕУ переможець Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Загальна інформація

У Вінниці з 15 по 19 вересня проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування, на якому студент ФЕМП (1 курс, 3 група) Володимир Яценко виборов 2 золоті та 2 срібні медалі.

Усього було чотири дні змагань (3 особові та естафета). У перший день, через прикру помилку на дистанції, Володимир посів 2 місце з відривом трохи менше хвилини. У другий день до золотої медалі не вистачило усього 11 секунд. Третій день видався найнервовішим, адже хвилину за Володимиром стартував лідер попередніх днів і вже на середині дистанції майже наздогнав. Це тільки змотивувало нашого спортсмена і на останніх 2 кілометрах він не тільки відіграв хвилину у попереднього лідера, а й "завіз" ще 11 секунд.

Естафетна команда, в складі якої виступав Володимир зайняла на чемпіонаті перше місце.

У підсумку змагань маємо 4 медалі за 4 дні!

Вітаємо нашого спортсмена та тренерів, старших викладачів кафедри фізичної культури та спорту - заслуженого тренера України Віталія Миколайовича Приходько та Анастасію Олександрівну Ковальову.