СК «КНТЕУ-Меркурій» захистив свій чемпіонський титул!

Команда Київського національного торговельно-економічного університету 21 вересня 2021 року стала переможцем XXII Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО.

У фінальній грі сезону 2020-2021 СК «КНТЕУ-Меркурій» зустрівся зі збірною Національної академії внутрішніх справ «Динамо-академія». Протистояння між двома найкращими командами Чемпіонату було напруженим і запеклим, та з рахунком 1:0 наша збірна здобула перемогу, тим самим підтвердивши своє чемпіонство. Нагадаємо, що у цьому сезоні це вже третя зустріч команд.

На трибунах стадіону «Динамо» ім. В. В. Лобановського наших футболістів підтримували адміністрація, студенти, викладачі та працівники університету. Атмосфера матчу була незабутньою, відчувався піднесений дух змагань.

Чемпіонський кубок переможцям вручали президент Футбольної асоціації студентів Києва Вадим Ярославович Місюра та президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Іванович Крулько, а отримували ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі та капітан команди Сосо Двалі.

Пишаємось нашою збірною! Бажаємо гравцям та тренерам команди натхнення і нових звершень!

1929
остання редакція 22.09.2021