logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гостинності від ФРГТБ

Загальна інформація

В рамках проведення Дня гостинності 22 вересня 2021 року факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу приймав майбутніх абітурієнтів – студентів Київського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ.

Продовження фахової підготовки за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти на факультеті можливе за різними освітніми програмами, які пов’язані зі сферою гостинності, туристичного бізнесу тощо.

Під час екскурсій доцентами кафедри готельно-ресторанного бізнесу Полтавською О.В., Бовш Л.А., Кулик М.В. і кафедри туризму та рекреації Мазурцем Р.Р., Кравцовим С.С., Жученко В.Г. абітурієнтів було ознайомлено з особливостями вступної кампанії, матеріально-технічною базою університету, освітніми можливостями та особливостями освітнього процесу в КНТЕУ. Велику увагу приділено неформальній та дуальній формам освіти, що здійснюються за підтримки стейкголдерів і партнерів ФРГТБ, що підтверджується сертифікатами про набуття відповідних професійних компетентностей. Студенти коледжу були вражені SMART-бібліотекою, VR – студією, залом віртуальної реальності, KNUTE-HUB, рекреаційними ігровими зонами, де можливе поєднання навчального процесу із змістовним проведенням дозвілля.

Дякуємо адміністрації Київського торговельно-економічного фахового коледжу та особисто директору Олійнику О.В. та завідувачу відділення Осадчій Т.А. за організацію та сприяння проведенню заходу.

22.09.2021
433884
680
остання редакція 23.09.2021
433884