Продовжуємо співпрацю з Краківським економічним університетом в умовах карантину

22-23 вересня науковці Університету поділилися результатами власних досліджень з європейськими колегами на 13 Міжнародній науковій конференції «KNOWLEDGE – ECONOMY – SOCIETY».

Щорічна участь у заходах нашого надійного партнера - Краківського економічного університету (КЕУ) - це результат тривалої творчої співпраці обох закладів. Цього разу делегація КНТЕУ представила дві основні доповіді, які оприлюднюються в наукових збірниках за результатами конференції:

• Дослідження впливу кризових явищ та ризиків на діяльність торговельних підприємств (Prof. Anatolii Mazaraki, As.Prof. Тetiana Zubko «The impact of crisis phenomena and risks on the activities of trade enterprises»);
  • Ідентифікація ролі міжнародних стратегічних альянсів в ІТ-індустрії в ХХІ ст (Prof. Ganna Duginets, CEO Kostiantyn Nizheiko «International strategic alliances in the IT industry»)

Тематика представлених доповідей на конференції викликала жваві обговорення та надала поштовх до подальшої співпраці.

Дякуємо організаторам заходу за можливість долучитися до наукової дискусії в умовах глобальної пандемії. Сподіваємося на зустріч на теренах наших Університетів.

Посилання на програму: https://cmq.uek.krakow.pl/wp-content/uploads/2021/09/CMQ2021-HARMONOGRAM_NL_v3.pdf

остання редакція 23.09.2021