Науковці КНТЕУ на Міжнародній науковій конференції IEEE 20th Modern Electrical and Energy System

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу на чолі із ректором університету професором А.А. Мазаракі 22 вересня 2021 р. брали участь у Міжнародній науковій конференції IEEE 20th Modern Electrical and Energy System, на якій представили доповіді:

• Mazaraki A., Boiko M.,  Bosovska M.,  Kulyk M. «Concept system of higher education quality management»;
  • Melnychenko S.,  Vedmid N.,  Okhrimenko A., Romanchuk L.  «Transformations of educational technologies».

Збірник матеріалів конференції індексується у міжнародній наукометричній базі Scopus.

Вдячні колегам з Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за можливості співпраці.

22.09.2021
остання редакція 23.09.2021