I Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення»

21-22 жовтня 2021 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться I Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення».

До участі у конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, викладачі ЗВО, практики, працівники урядових структур та органів місцевого самоврядування.

Тематичні напрями дискусійних платформ:

• Економіко-математичні методи і моделі в управлінні видами економічної діяльності
  • Місцеве самоврядування в умовах децентралізації
  • Публічне управління та адміністрування в умовах пандемії COVID-19
  • Публічне управління в реалізації Стратегії сталого розвитку України до 2030 року
  • Публічне управління у цифровому суспільстві
  • Світові тенденції розвитку публічного управління
  • Тренди підготовки фахівців з публічного управління та адміністрування

Важливі дати:

• до 15 жовтня 2021 року – прийом заявок та матеріалів;
  • 21–22 жовтня 2021 року – конференція.

Робоча мова – англійська.

За результатами роботи конференції планується видання збірника тез.

Більше інформації в інформаційному листі.

Контакти оргкомітету конференції:
Кафедра публічного управління та адміністрування
тел.: + 38 (044) 531 49 17

1934