Благодійний забіг KNUTE RUN: біжимо, щоб Аня жила!

Популяризація здорового способу життя - один із ключових напрямів діяльності Київського національного торговельно-економічного університету, саме тому, 30 вересня 2021 року вже традиційно відбувся забіг KNUTE RUN, у якому взяли участь студенти, викладачі та працівники університету.

Цього разу забіг проводився з метою допомогти благодійному фонду «Запорука» зібрати кошти на лікування 10-річної дівчинки Ані Цирень, яка бореться з тяжким захворюванням – рабдоміосаркомою стопи. Всі охочі взяти участь у заході мали здійснити благодійний внесок на платформі добрих справ dobro.ua та прийти, щоб бігти чи вболівати. Понад 200 учасників долучились до акції. Наразі завдяки KNUTE RUN зібрано 3 869.87 грн.

За результатами забігу переможцями стали:

Серед студентів:

Чоловіки:

• 1 місце - Твердоступов Артур – студент 4 курсу ФТМ
  • 2 місце - Кірас Берк  - студент 4 курсу ФТМ 4
  • 3 місце - Гарбар Антон – студент 3 курсу ФМТП

Жінки:

• 1 місце - Черновол Тетяна – студентка 1 курсу ФЕМП
  • 2 місце - Дегтярьова Аліна – студентка 3 курсу ФРГТБ
  • 3 місце - Таран Дар‘я – студентка 2 курсу ФЕМП

Серед співробітників:

Чоловіки:

• 1 місце - Сідєльніков Данило, провідний спеціаліст відділу організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення
  • 2 місце - Хлонь Олександр, доцент кафедри психології
  • 3 місце - Михайловський Віктор, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, заступник декана ФМТП

Жінки:

• 1 місце - Коренюк Ольга, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права, заступник декана ФМТП
  • 2 місце - Харченко Ольга, секретар навчального відділу
  • 3 місце - Ганушевич Вікторія, лаборант кафедри менеджменту

Дякуємо всім, хто долучився до акції!

Випадок Ані – перший в Україні. У світі зареєстровані лише кілька пацієнтів з подібним діагнозом. Вартість лікування дуже велика для родини дівчинки, та кожен з нас може зробити внесок задля її порятунку. Станом на сьогодні зібрано 95 534 грн, залишилось зібрати ще 74 370 грн.

У маленької Ані все попереду. Давайте допоможемо їй одужати!
Долучайтеся:

остання редакція 30.09.2021