logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти КНТЕУ відвідали Верховну Раду України

Загальна інформація

Відповідно до плану заходів з нагоди відзначення Дня юриста, студенти Київського національного торговельно-економічного університету за погодженням із керівництвом Апарату Верховної Ради України 29 вересня 2021 р. разом із ст. викладачем кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Севастьяненко О.В. відвідали екскурсію по Верховній Раді України. Екскурсія була підготовлена працівниками Апарату Верховної Ради України.

Учасники ознайомилися з приміщеннями Верховної Ради України, її архітектурною спадщиною. Зацікавленість студентів викликала картина О. Кулакова «Державотворення», на якій зображені депутати Верховної Ради України, історичні особи, які брали участь у державотворенні на різних етапах боротьби за незалежність України. Учасники екскурсії побували у сесійній залі парламенту, де ухвалюються закони України, а також завітали до кулуарів Верховної Ради України, де проходять брифінги народних депутатів.

Усі присутні пізнали для себе багато цікавих нових фактів, що пов’язують історію нашої держави і сьогодення роботи Верховної Ради України.

Висловлююємо щиру вдячність за цікаву та змістовну екскурсію до Верховної Ради України.

29.09.2021
43630
774
остання редакція 01.10.2021