День Архітектора 2021 під гаслом «навчання впродовж життя»

Викладачі кафедри дизайну та інжинірингу Заварзін О.О., Григоренко О.М., Козік В.В., Расулов Р.А., Романенко Р.П., відвідали тренінг компанії Graphisoft Center Ukraine на тему «Велична архітектура разом з ArhiCAD», що відбувся в рамках святкування Дня архітектора 4 жовтня в івент-холі нового покоління PMHUB, м. Київ.

Розглянуто питання тенденцій світового ринку архітектури, ідеальних рішень у проєктуванні, безпечної архітектури, комплексного захисту житла, MUST HAVE елементів при роботі редеволпмента/ревіталізації, зв'язку фукнціональних елементів та створення простору public realm, промислової архітектури, 3D друку в дизайні, ВIM досвіду очима замовника.

остання редакція 04.10.2021